Farnosť Ducha Svätého Žehra

Odpustová slávnosť v Beharovciach

Odpustová slávnosť na sviatok sv. Michala archanjela  sa tohto roku v Beharovciach slávila na nezvyčajnom mieste. Oprava  podlahy kostola spôsobila, že na určitý čas sme liturgický priestor nasťahovali do miestneho Kultúrneho domu. Možno to bola pre mnohých nezvyčajná situácia, avšak celková atmosféra počas slávnosti bola príjemná, ba mohli by sme povedať že až rodinná.

Aj keď sa svätá omša slúžila v provizórnych podmienkach, nič sme v príprave nepodcenili. Miestny veriaci pripravili príjemné prostredie a pozvanie k sláveniu svätej omše prijal aj vzácny hosť – špirituál z Kňazského seminára v Spišskej Kapitule vdp.  ThLic. František Fudaly. Vo svojom príhovore všetkých povzbudil k príkladnému životu v  rodinách a vložil naše rodiny pod starostlivú opateru a ochranu svätého Michala archanjela.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *