Farnosť Ducha Svätého Žehra

Noc Oskarov na eRKo plese

Pre nás erkárov bol deň 26. január výnimočný a pamiatkový. Ako po minulé roky sme organizovali eRKo ples, tak ani toho roku tomu nebolo inak. Tohtoročný plesový večer sa niesol v téme NOC OSKAROV.  Čas príprav bol veľmi pekný a požehnaný. Ale samotné vyvrcholenie eRKo plesu bolo na nezaplatenie. Spolu s deťmi a rodičmi sme strávili pekný večer, počas ktorého sme sa veľa smiali na scénkach hraných deťmi, ale aj animátormi. Spoločne sme sa zabávali pri tancovaní ľudových a moderných tancov a tiež aj pri stoličkovom tanci. A samozrejme nemohli chýbať naše eRKo tance, pri ktorých sme sa s deťmi „rozbili ako čínske hračky.“ Celý večer bol k dispozícii foto kútik, kde sme mali možnosť sa odfotiť a spraviť si „fotkovú“ pamiatku. Vysmiate tváre detí a rodičov počas celého večera nám ukázali, že venovať sa im sa oplatí. A pocit z toho, že sme im spríjemnili večer a vytvorili si s nimi nové a pekné spomienky je na nezaplatenie a nikto nám ho nikdy nevezme.