Farnosť Ducha Svätého Žehra

Pozývame na erko stretká…

Milé deti a milí mladí, srdečne Vás pozývame na erko stretká. Pozývame Ťa zažiť spoločenstvo, radosť a zábavu, pretože erko nie je len o letnom tábore, ale chceme sa stretávať a spoznávať ťa aj počas školského roka. Sme tu pre teba a veľmi sa budeme tešiť tvojej účasti na stretkách. Stretko je každú  sobotu, termíny sú na plagáte, od 13:00 hod. do 15:00 hod. pre mladšie deti a od 15:00 hod. do 17:00 hod. pre mladých, v jedálni ZŠ a MŠ v Granči Petrovciach. Pokiaľ si z Beharoviec alebo zo Žehry a chceš prísť na stretko, avšak sa nemáš ako dostať, tak sa nám ozvi a my to určite vyriešime. Napíš nám v prípade akýchkoľvek otázok aj na mail erkograncpetrovce@gmail.com alebo nás kontaktuj osobne. Veľmi sa na Teba tešíme.Za animatorský tím Katka Kaľavská.

P.S. Na stretko si so sebou prines prezuvky.