Farnosť Ducha Svätého Žehra

Pozývame na erko stretká…

Milé deti a milí mladí, srdečne Vás pozývame na erko stretká. Premýšľali sme ako pre Vás urobiť stretká dostupnejšie a preto sme stretká rozdelili na dve skupiny. Samozrejme, že keď sa budeš cítiť lepšie medzi staršími a máš len 10 rokov, tak si srdečne vítaný. Pozývame Ťa zažiť spoločenstvo, radosť a zábavu. Sme tu pre teba a veľmi sa budeme tešiť tvojej účasti na stretkách. Stretko je v sobotu, termíny sú na plagáte, o 15:00 hod. v jedálni ZŠ a MŠ v Granči Petrovciach. Pokiaľ si z Beharoviec alebo zo Žehry a chceš prísť na stretko, avšak sa nemáš ako dostať, tak sa nám ozvi a my to určite vyriešime. Napíš nám v prípade akýchkoľvek otázok aj na mail erkograncpetrovce@gmail.com alebo nás kontaktuj osobne. Veľmi sa na Teba tešíme. Za animatorský tím Katka Kaľavská.P.S. Na stretko si so sebou prines prezuvky.”